Cable Stereo Plug 3,5mm to Stereo Socket 3,5mm 1,5m

Cable Stereo Plug 3,5mm to Stereo Socket 3,5mm 1,5m

60,00 ден.   Спореди

Features
-3.5 mm stereo audio extension cable
-1x 3.5 mm plug and 1x 3.5 mm socket
-Length 1,5m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 60,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-3.5 mm stereo audio extension cable
-1x 3.5 mm plug and 1x 3.5 mm socket
-Length 1,5m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка