Cable Stereo Plug 3,5mm to Double Stereo Sockets 3,5mm 10cm audio White

Cable Stereo Plug 3,5mm to Double Stereo Sockets 3,5mm 10cm audio White

65,00 ден.   Спореди

Features
-3.5 mm audio splitter cable, white
-Single 3.5 mm stereo plug to double 3.5 mm stereo sockets

Specifications
-Cable length: 10 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 65,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-3.5 mm audio splitter cable, white
-Single 3.5 mm stereo plug to double 3.5 mm stereo sockets

Specifications
-Cable length: 10 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка