Cable Serial ATA Power 2X
Cable Serial ATA Power 2X

Cable Serial ATA Power 2X

80,00 ден.   Спореди

CC-SATA-PSY 2*Serial ATA 15 cm power cable
2 * Serial ATA power supply flat cable
15 cm long
1 x 5 1/4" to 2 x SATA connectors
Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред 3 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-SATA-PSY 2*Serial ATA 15 cm power cable
2 * Serial ATA power supply flat cable
15 cm long
1 x 5 1/4" to 2 x SATA connectors
Bulk packing


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка