Cable Serial ATA 3 Data w/90 degree bent

54,00 ден.   Спореди

Serial ATA data flat cable
Straight SATA connector and 90 degree bent SATA connector
SATA III up to 600 MBps, SATA II backward compatible


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 54,00 ден.

пред 3 недели

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 55,00 ден.

пред 2 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Serial ATA data flat cable
Straight SATA connector and 90 degree bent SATA connector
SATA III up to 600 MBps, SATA II backward compatible


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка