Cable Serial ATA 3 Data & Power Set

90,00 ден.   Спореди

Serial ATA data flat cable 48cm
Serial ATA power supply flat cable 15cm
SATA III up to 600 Mbps, SATA II backward compatible
Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 3 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 90,00 ден.

пред 9 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Serial ATA data flat cable 48cm
Serial ATA power supply flat cable 15cm
SATA III up to 600 Mbps, SATA II backward compatible
Bulk packing


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка