Cable Serial ATA 3 Data & Power Combo

Cable Serial ATA 3 Data & Power Combo

90,00 ден.   Спореди

Features
SATA combo cable for 3.5 inch hard drive
SATA III up to 600 Mbps, backward campatible with SATA II
Serial ATA flat data сable combined with the Molex 4 pin to SATA power supply ca...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
SATA combo cable for 3.5 inch hard drive
SATA III up to 600 Mbps, backward campatible with SATA II
Serial ATA flat data сable combined with the Molex 4 pin to SATA power supply cable
Bulk packing

Specifications
SATA cable length: 35 cm
Power cable length: 13.5 cm
Net weight: 21 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка