Cable Power Internal Spliter with ATX connector

Cable Power Internal Spliter with ATX connector

70,00 ден.   Спореди

CC-PSU-4
Internal power splitter cable with ATX connector

Internal power cable with 5 1/4 connector and ATX connector
Length: 0.15 m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 70,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-PSU-4
Internal power splitter cable with ATX connector

Internal power cable with 5 1/4 connector and ATX connector
Length: 0.15 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка