Cable Power Internal Spliter with ATX connector

Cable Power Internal Spliter with ATX connector

  Спореди

CC-PSU-4
Internal power splitter cable with ATX connector

Internal power cable with 5 1/4 connector and ATX connector
Length: 0.15 m


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-PSU-4
Internal power splitter cable with ATX connector

Internal power cable with 5 1/4 connector and ATX connector
Length: 0.15 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи