Cable Power Internal For PCI express 8 pin

Cable Power Internal For PCI express 8 pin

90,00 ден.   Спореди

Internal power adapter for PCI express video cards

Specifications


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Internal power adapter for PCI express video cards

Specifications

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка