Cable HDMI M/M 4.5m v.1.4 Black Natec

478,00 ден.   Спореди

HDMI CABLE V1.4 (LAN)
High quality HDMI cable for AV devices ( DVD, Blue Ray, TV, DV camera )
Allow 2-way communication
Compatible with all ATSC HDTV standards
Gold plated connectors


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 478,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 480,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI CABLE V1.4 (LAN)
High quality HDMI cable for AV devices ( DVD, Blue Ray, TV, DV camera )
Allow 2-way communication
Compatible with all ATSC HDTV standards
Gold plated connectors


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка