Cable HDMI M/M 3m v.1.4 Cablexpert

330,00 ден.   Спореди

CC-HDMI4-10 HDMI v.1.4 male-male cable, 10 m, bulk package

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-HDMI4-10 HDMI v.1.4 male-male cable, 10 m, bulk package

Features


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка