Cable HDMI M/M 20m v.1.4 Cablexpert

2.590,00 ден.   Спореди

CC-HDMI4-20M HDMI v.1.4 male-male cable, 20 m, bulk package

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 2 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.769,00 ден.

пред 8 месеци

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.800,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-HDMI4-20M HDMI v.1.4 male-male cable, 20 m, bulk package

Features


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка