Cable HDMI M/M 15m v.1.4 Black Omega

1.590,00 ден.   Спореди

Cable HDMI M/M 15m v.1.4 Black Omega

High quality digital HDMI cable for sending the image and sound without the compression and loss the quality which enables to show Full HD 1080p/1080i o...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред една година

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.617,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cable HDMI M/M 15m v.1.4 Black Omega

High quality digital HDMI cable for sending the image and sound without the compression and loss the quality which enables to show Full HD 1080p/1080i or HD Ready 720p image.

• Version: 1.4 (compatible backwards)
• Maximum resolution: 2560 x 1600 p
• Transfer of the signal: 10.2 Gb/sec.
• Deep Color 48 bit– lively and natural colours
• Gold-plated connectors

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка