Cable HDMI M/M 10m v.1.4 Cablexpert

890,00 ден.   Спореди

CC-HDMI4-10M HDMI v.1.4 male-male cable, 10 m, bulk package

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-HDMI4-10M HDMI v.1.4 male-male cable, 10 m, bulk package

Features


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка