Cable eSATA to SATA Data 50cm
Cable eSATA to SATA Data 50cm

Cable eSATA to SATA Data 50cm

84,00 ден.   Спореди

CC-ESATA-SATA-DATA eSATA to SATA data cable, 0.5m, bulk package
Features
* Data cable for connecting eSATA and SATA devices (controllers and storage drives)
* Fastest access lim...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 84,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-ESATA-SATA-DATA eSATA to SATA data cable, 0.5m, bulk package
Features
* Data cable for connecting eSATA and SATA devices (controllers and storage drives)
* Fastest access limited only by your HDD or another SATA device

Specifications
* eSATA and SATA receptacles
* 0.5m length

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка