Cable DVI Video 3m Dual Link Black

Cable DVI Video 3m Dual Link Black

590,00 ден.   Спореди

CC-DVI2-BK-10M
DVI video cable dual link 10m cable, black

Specifications:
Moulded
Long screws
Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-DVI2-BK-10M
DVI video cable dual link 10m cable, black

Specifications:
Moulded
Long screws
Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка