Cable DVI Video 1.8m Dual Link Black

528,00 ден.   Спореди

CC-DVI2-BK-6
DVI video cable dual link 6ft cable, black

Specifications:
Moulded
Long screws
Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 528,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 530,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-DVI2-BK-6
DVI video cable dual link 6ft cable, black

Specifications:
Moulded
Long screws
Bulk packing


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка