Cable DisplayPort to HDMI 3m

820,00 ден.   Спореди

Features
-Displayport (male) to HDMI (type A Male) cable
-Integrated IC in connector

Specifications
-HDMI type A male and DP male connectors
-Conductor: AWG 28
-Length: 3 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 820,00 ден.

пред 12 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 901,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Displayport (male) to HDMI (type A Male) cable
-Integrated IC in connector

Specifications
-HDMI type A male and DP male connectors
-Conductor: AWG 28
-Length: 3 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка