Cable DisplayPort to HDMI 1.8m

637,00 ден.   Спореди

Features
-Displayport (male) to HDMI (type A Male) cable
-Integrated IC in connector

Specifications
-HDMI type A male and DP male connectors
-Conductor: AWG 28
-Length: 1,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 637,00 ден.

пред 4 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 640,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Displayport (male) to HDMI (type A Male) cable
-Integrated IC in connector

Specifications
-HDMI type A male and DP male connectors
-Conductor: AWG 28
-Length: 1,8 m


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка