Cable DisplayPort M/M 1m Cablexpert

Cable DisplayPort M/M 1m Cablexpert

384,00 ден.   Спореди

Cable DisplayPort M/M 1m Cablexpert
Features
Cable for the digital audio and video interface DisplayPort
The modern technology expected to replace DVI and HDMI
Provides video quali...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 384,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cable DisplayPort M/M 1m Cablexpert
Features
Cable for the digital audio and video interface DisplayPort
The modern technology expected to replace DVI and HDMI
Provides video quality similar to HDMI, but for a longer distance
New security and data encryption protocol

Specifications
Protocol: DisplayPort v.1.2, resolutions up to 4K
Length: 1 m
Net weight: 40 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка