Cable DisplayPort M/M 1.8m Cablexpert 4K

543,00 ден.   Спореди

Male DisplayPort to Male DisplayPort cable

Specifications
Protocol: DisplayPort v.1.2, resolutions up to 4K (width)
Length: 6 ft (1.8 m)
Net weight: 115 g


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 543,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 550,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Male DisplayPort to Male DisplayPort cable

Specifications
Protocol: DisplayPort v.1.2, resolutions up to 4K (width)
Length: 6 ft (1.8 m)
Net weight: 115 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка