Cable 3xRCA to 3xRCA Gold Plated 1.8m

450,00 ден.   Спореди

3*RCA plugs to 3*RCA plugs video and audio cable
Gold-plated connectors and contacts

Specifications
-Length: 1.8 m
-Connectors: RCA plugs, 6 pcs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3*RCA plugs to 3*RCA plugs video and audio cable
Gold-plated connectors and contacts

Specifications
-Length: 1.8 m
-Connectors: RCA plugs, 6 pcs


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка