Brother TD4000YJ1 Label Printer

Brother TD4000YJ1 Label Printer

26.990,00 ден.   Спореди

Brother TD4000YJ1 Label Printer, RD continuous tape and RD label up to 102 mm width, 110 mm/s print speed, Powerful barcode label design software included, Automatic Cutter, USB 2.0 & RS-232C


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother TD4000YJ1 Label Printer, RD continuous tape and RD label up to 102 mm width, 110 mm/s print speed, Powerful barcode label design software included, Automatic Cutter, USB 2.0 & RS-232C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка