Brother QL650TDA1 Label rinter

9.890,00 ден.   Спореди

Brother QL650TDA1 Label rinter, DK tape and DK label up to 62 mm width, 90 mm/s print speed, Automatic Cutter, Time and date function, RS232/Serial &USB port, ESC/P programming - 1DK11218 (100 labels,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother QL650TDA1 Label rinter, DK tape and DK label up to 62 mm width, 90 mm/s print speed, Automatic Cutter, Time and date function, RS232/Serial &USB port, ESC/P programming - 1DK11218 (100 labels, 1DK22205 (8m), USB and mains cable

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка