Brother QL570YJ1 Label Printer

4.956,00 ден.   Спореди

Brother QL570YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm width, 110 mm/s print speed, Fine resolution, Automatic Cutter, USB Port, 1DK11201 (100 lables), 1DK22205 (8m), USB and mains cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother QL570YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm width, 110 mm/s print speed, Fine resolution, Automatic Cutter, USB Port, 1DK11201 (100 lables), 1DK22205 (8m), USB and mains cable

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка