Brother PT7600VP Handheld

7.699,00 ден.   Спореди

Brother PT7600VP Handheld, ABCD keyboard, TZ tapes 6 to 24 mm, Manual Cutter, Back lit display, AV and electrican special symbols, USB interface for template transfer, 1TZS65, 1 TZFX231, Adapter, Rec...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother PT7600VP Handheld, ABCD keyboard, TZ tapes 6 to 24 mm, Manual Cutter, Back lit display, AV and electrican special symbols, USB interface for template transfer, 1TZS65, 1 TZFX231, Adapter, Rechargeable Battery, Carry Case, Hand Strap, USB Cable

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка