Brother PT7500VP Handheld

Brother PT7500VP Handheld

5.199,00 ден.   Спореди

Brother PT7500VP Handheld, ABCD keyboard, TZ tapes 6 to 24 mm, Manual Cutter, Back lit display, AV and electrican special symbols, 1TZS65, Adapter, Carry Case, Hand Strap


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother PT7500VP Handheld, ABCD keyboard, TZ tapes 6 to 24 mm, Manual Cutter, Back lit display, AV and electrican special symbols, 1TZS65, Adapter, Carry Case, Hand Strap

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка