Brother MFCJ6910DW

Brother MFCJ6910DW

17.150,00 ден.   Спореди

Brother MFCJ6910DW, A3 duplex, Touchscreen , Printer 27/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200, ADF, Scanner 2400x2400, 192 MB, iPrint & Scan, Card Slots, WLAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFCJ6910DW, A3 duplex, Touchscreen , Printer 27/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200, ADF, Scanner 2400x2400, 192 MB, iPrint & Scan, Card Slots, WLAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка