Brother MFCJ5910DW

8.390,00 ден.   Спореди

Brother MFCJ5910DW, A3 Printer, Scaner, Copier, Fax, Printer 27/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200 ADF, Fax 33,6kbps, Scanner 2400x1200, 64 MB, PictBridge, Card Slots, WLAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFCJ5910DW, A3 Printer, Scaner, Copier, Fax, Printer 27/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200 ADF, Fax 33,6kbps, Scanner 2400x1200, 64 MB, PictBridge, Card Slots, WLAN

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка