Brother MFCJ430W

5.490,00 ден.   Спореди

Brother MFCJ430W, Printer 33/26 ppm 6000x1200, Copier 22/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 40 MB, 4,9 cm colour LCD display, WLAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFCJ430W, Printer 33/26 ppm 6000x1200, Copier 22/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 40 MB, 4,9 cm colour LCD display, WLAN

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка