Brother MFC9970CDW Color Laser Printer

44.999,00 ден.   Спореди

Brother MFC9970CDW Color Laser Printer, Localised, 28 ppm single pass, 2400x600, Copier 28 ppm 1200x600 ADF, Scanner 1200x2400, Fax 33,600bps, RAM 256 MB, PCL6 Postscript3, Duplex, WiFi Network, PictB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 44.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC9970CDW Color Laser Printer, Localised, 28 ppm single pass, 2400x600, Copier 28 ppm 1200x600 ADF, Scanner 1200x2400, Fax 33,600bps, RAM 256 MB, PCL6 Postscript3, Duplex, WiFi Network, PictBridge

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка