Brother MFC9120CN Color LED

25.400,00 ден.   Спореди

Brother MFC9120CN Color LED, Localised, Printer 16 ppm single pass 2400x600 ,Copier 16 ppm 600x600 ADF, CIS Scanner 1200x2400, Fax 33600,64 MB, PCL6 BRScript3, Network, MFC9120CNYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.400,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC9120CN Color LED, Localised, Printer 16 ppm single pass 2400x600 ,Copier 16 ppm 600x600 ADF, CIS Scanner 1200x2400, Fax 33600,64 MB, PCL6 BRScript3, Network, MFC9120CNYJ1

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка