Brother MFC8880DN Mono Laser Printer

Brother MFC8880DN Mono Laser Printer

24.990,00 ден.   Спореди

Brother MFC8880DN Mono Laser Printer, ADF, Network, Duplex, Fax 33600, 30 ppm 1200x1200, Copier 30 ppm 1200x600, Scanner 2400x600, PCL6 BR Script3, 64 MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC8880DN Mono Laser Printer, ADF, Network, Duplex, Fax 33600, 30 ppm 1200x1200, Copier 30 ppm 1200x600, Scanner 2400x600, PCL6 BR Script3, 64 MB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка