Brother MFC7460DN Mono Laser Printer

13.699,00 ден.   Спореди

Brother MFC7460DN Mono Laser Printer, Scaner, ADF, Copier, Fax, LAN Network, Duplex, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, RAM 32 MB, 250 paper input tra...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC7460DN Mono Laser Printer, Scaner, ADF, Copier, Fax, LAN Network, Duplex, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, RAM 32 MB, 250 paper input tray, USB

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка