Brother MFC6490CW InkJet

Brother MFC6490CW InkJet

16.401,00 ден.   Спореди

Brother MFC6490CW InkJet , A3 Printer, Localise,Printer 28/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200 ADF, Fax 33600, Scanner 2400x1200, 64 MB , PictBridge, Card Slots, WLAN, MFC6490CWZK1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.401,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC6490CW InkJet , A3 Printer, Localise,Printer 28/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200 ADF, Fax 33600, Scanner 2400x1200, 64 MB , PictBridge, Card Slots, WLAN, MFC6490CWZK1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка