Brother FAXT106YD1

5.451,00 ден.   Спореди

Brother FAXT106YD1, Localised, Plain Paper Thermal Transfer Fax 14400 bps, Copier, Fax Telephone Switch, Integrated telephone handset, Digital answer machine


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.451,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother FAXT106YD1, Localised, Plain Paper Thermal Transfer Fax 14400 bps, Copier, Fax Telephone Switch, Integrated telephone handset, Digital answer machine

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка