Brother DCPJ715WYJ1 Ink Jet Printer

Brother DCPJ715WYJ1 Ink Jet Printer

6.490,00 ден.   Спореди

Brother DCPJ715WYJ1 Ink Jet Printer, 35/28 ppm, 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 40 MB, PictBridge, USB port, Wide 8,2 cm colour LCD, WLAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCPJ715WYJ1 Ink Jet Printer, 35/28 ppm, 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 40 MB, PictBridge, USB port, Wide 8,2 cm colour LCD, WLAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка