Braun MR100

Braun MR100

1.899,00 ден.   Спореди

Braun MR100, Рачен блендер, боја бела, моќност 300 W, додаток сад за пасирање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun MR100, Рачен блендер, боја бела, моќност 300 W, додаток сад за пасирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи