Braun ES 1 БК БОКС

Braun ES 1 БК БОКС

2.599,00 ден.   Спореди

Braun ES 1 БК БОКС, Пегла за коса, боја црна, моќност 140W, керамички плочки, време на загревање 60 секунди, температура 120-185С, ладно тело, кабел 2м,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun ES 1 БК БОКС, Пегла за коса, боја црна, моќност 140W, керамички плочки, време на загревање 60 секунди, температура 120-185С, ладно тело, кабел 2м,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи