Braun 330

Braun 330

4.899,00 ден.   Спореди

Braun 330, Машинка за бричење, боја црна , напојување со батерија, SmartFoil ги фаќа влакната што растат во различна насока, систем на чувствителност на допир, тример, може да се мие целосно


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun 330, Машинка за бричење, боја црна , напојување со батерија, SmartFoil ги фаќа влакната што растат во различна насока, систем на чувствителност на допир, тример, може да се мие целосно

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи