BOSCH WVD24420EU

BOSCH WVD24420EU

34.999,00 ден.   Спореди

BOSCH WVD24420EU, Машина за перење и сушење на алишта , Бела боја, Голем ЛЦД дисплеј, Капацитет на перењето: 5 кг, 1200 вртежи, капацитет на сушење 2,5 кг, Повеќестепена заштита од излевање на водата,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH WVD24420EU, Машина за перење и сушење на алишта , Бела боја, Голем ЛЦД дисплеј, Капацитет на перењето: 5 кг, 1200 вртежи, капацитет на сушење 2,5 кг, Повеќестепена заштита од излевање на водата,Auto dry функија за автоматско сушење, Специјални програми, Енергетска класа Ц, заштита од деца, Aqua spar систем, Електронски програматор, Систем за регистрирање на пената и на нерамнотежа на барабанот, 62 dB, Димензии 85 x 60 x 56цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи