BOSCH  TWK60088

BOSCH TWK60088

3.299,00 ден.   Спореди

BOSCH TWK60088, Eлектричен бокал за вода, private collection серија, 2400W, 1.7l сад за вода, покриени греачи, заштита од прегревање, филтер кој се вади


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TWK60088, Eлектричен бокал за вода, private collection серија, 2400W, 1.7l сад за вода, покриени греачи, заштита од прегревање, филтер кој се вади

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи