BOSCH TKA6024V

BOSCH TKA6024V

2.799,00 ден.   Спореди

BOSCH TKA6024V, Aпарат за филтер кафе, private collection серија, црвено сива боја, 1100W,стаклен сад за 10/15 кафиња, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рач...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TKA6024V, Aпарат за филтер кафе, private collection серија, црвено сива боја, 1100W,стаклен сад за 10/15 кафиња, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи