BOSCH TKA3А014

BOSCH TKA3А014

2.299,00 ден.   Спореди

BOSCH TKA3А014, Aпарат за филтер кафе, црвена боја, 1100W, стаклен сад за 10/15 кафиња, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка, преклопен филтер кој се вад...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TKA3А014, Aпарат за филтер кафе, црвена боја, 1100W, стаклен сад за 10/15 кафиња, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка, преклопен филтер кој се вади

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи