BOSCH TKA1410V

BOSCH TKA1410V

1.790,00 ден.   Спореди

BOSCH TKA1410V, Aпарат за филтер кафе, светло сива боја, 1000W, стаклен сад за 10/15 кафиња, заштита од протекување,плоча за одржување на топлината


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TKA1410V, Aпарат за филтер кафе, светло сива боја, 1000W, стаклен сад за 10/15 кафиња, заштита од протекување,плоча за одржување на топлината

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи