BOSCH TDS1115

BOSCH TDS1115

5.499,00 ден.   Спореди

BOSCH TDS1115, Пегла со парогенератор , Бела боја, 2500W, Автоматско исклучување, Cera glissee поча за пеглање, 200гр ударна пареа, Постојана пареа 45г/мин, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDS1115, Пегла со парогенератор , Бела боја, 2500W, Автоматско исклучување, Cera glissee поча за пеглање, 200гр ударна пареа, Постојана пареа 45г/мин, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција со самочистење, calc n clean system и вграден anti-calc system), Вертикална пареа, заштита од капење, 400мл резервоар за вода, 2.5м кабел, Вклучена чаша за дополнување вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи