BOSCH TDA4620

BOSCH TDA4620

2.999,00 ден.   Спореди

BOSCH TDA4620, Пегла на пареа , Црвено Бела боја, 2300W, Sensixx B3, Multi directional Palladium-glissee плоча за пеглање, 2Anti calc систем (двојна чистечка функција со самочистење и calc n clean sys...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDA4620, Пегла на пареа , Црвено Бела боја, 2300W, Sensixx B3, Multi directional Palladium-glissee плоча за пеглање, 2Anti calc систем (двојна чистечка функција со самочистење и calc n clean system), 90гр ударна пареа, 35гр/мин постојана пареа, Вертикална пареа, заштита од капење, 300мл резервоар за вода, 1.9м кабел, вклучена чаша за дополнување со вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи