BOSCH SPI50E25EU

BOSCH SPI50E25EU

29.999,00 ден.   Спореди

BOSCH SPI50E25EU, Машина за миење садови полувградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, ЛЛЦ Дисплеј, 45цм, Инокс, 9 комплети, 5 програми, 4 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР М...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SPI50E25EU, Машина за миење садови полувградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, ЛЛЦ Дисплеј, 45цм, Инокс, 9 комплети, 5 програми, 4 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Duo power - две прскалки во горниот дел, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, Тајмер за одложен старт, Aqua sensor - го мери степенот на нечистотија во излезната вода, Vario basket system, XXL basket, 2 Intensive zone за интензиво перење тави и лонци, Vario speed - до 60% пократко миење, Heat exchanger, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Техника на наизменично испирање, серво брава, 46 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 81.5x45x57 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи