BOSCH SGS56E48EU

BOSCH SGS56E48EU

29.990,00 ден.   Спореди

BOSCH SGS56E48EU, Машина за миење садови, 60цм, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 5 програми, 5 температури, Anti fingerprint, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Тајмер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGS56E48EU, Машина за миење садови, 60цм, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 5 програми, 5 температури, Anti fingerprint, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Тајмер за одложен старт, Функција пола полнење, Aqua sensor, брановидна прскалка, 48 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 84.5x60x57.3 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи