BOSCH SGS43F32EU

BOSCH SGS43F32EU

22.499,00 ден.   Спореди

BOSCH SGS43F32EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 4 програми, 4 температури, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Vario speed, Тајмер за одлож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGS43F32EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 4 програми, 4 температури, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Vario speed, Тајмер за одложен старт, Брановидна прскалка, 52 децибели, Енергетска класа А, Димензии 84.5x60x57.3 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи